![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
andyjc | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2010
Location: Mississippi, USA
|

| 20 | The Bounty Hunter (2010) - Mar 19, 2010 |
| 80 | Airplane! (1980) - Mar 19, 2010 |
| 70 | Napoleon Dynamite (2004) - Mar 19, 2010 |
| 70 | White Men Can't Jump (1992) - Mar 18, 2010 |
| 95 | Platoon (1986) - Mar 18, 2010 |
| 77 | Star Trek (2009) - Mar 18, 2010 |
| 70 | Watchmen (2009) - Mar 18, 2010 |
| 65 | District 9 (2009) - Mar 18, 2010 |
| 70 | Taken (2009) - Mar 18, 2010 |
| 65 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Mar 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |