anexilea

anexilea
Film Freak - 734 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2012
Location: istanbul, turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 74% Mientras Duermes (2011) - Rated 04 Mar 2020
94 93% Memories of Murder (2003) - Rated 03 Mar 2020
76 64% Marriage Story (2019) - Rated 03 Mar 2020
75 62% I Lost My Body (2019) - Rated 03 Mar 2020
86 80% After Hours (1985) - Rated 03 Mar 2020
98 98% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 03 Mar 2020
86 80% Shoplifters (2018) - Rated 03 Mar 2020
90 86% Parasite (2019) - Rated 03 Mar 2020
92 91% Joker (2019) - Rated 03 Mar 2020
45 20% Mandy (2018) - Rated 02 Oct 2019