angelamoore

angelamoore
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 31% WALL·E (2008) - Rated 14 Apr 2013
95 72% Kung Fu Panda (2008) - Rated 14 Apr 2013
85 42% About a Boy (2002) - Rated 14 Apr 2013
90 60% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Apr 2013
85 42% 50 First Dates (2004) - Rated 14 Apr 2013
78 25% (500) Days of Summer (2009) - Rated 14 Apr 2013
90 60% True Lies (1994) - Rated 14 Apr 2013
85 42% The Hours (2002) - Rated 14 Apr 2013
85 42% Peter Pan (1953) - Rated 14 Apr 2013
80 31% Snatch (2000) - Rated 14 Apr 2013