![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
angelaura_d | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: Canada
|

| 85 T7 | Curious George (2006) - Aug 13, 2007 |
| 90 T10 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 T3 | 13 Going on 30 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 T6 | Shall We Dance? (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 T6 | Raising Helen (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 T4 | Love Actually (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 T3 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 T7 | A Knight's Tale (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 T3 | The Good Girl (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 T7 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |