![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
angelina | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: Brazil
|

| 70 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Dawn of the Dead (1978) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Land of the Dead (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Day of the Dead (1985) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Groundhog Day (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Rushmore (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |