![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
angusfly | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: May 16, 2008
Location: Spain
|

| 100 | Stagecoach (1939) - May 16, 2008 |
| 93 | The Ballad of Cable Hogue (1970) - May 16, 2008 |
| 77 | The Wild Bunch (1969) - May 16, 2008 |
| 100 | El Dorado (1966) - May 16, 2008 |
| 100 | The Searchers (1956) - May 16, 2008 |
| 100 | My Darling Clementine (1946) - May 16, 2008 |
| 99 | The Far Country (1954) - May 16, 2008 |
| 85 | Open Range (2003) - May 16, 2008 |
| 93 | Winchester '73 (1950) - May 16, 2008 |
| 96 | Rio Bravo (1959) - May 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |