![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
anhonestmess | |
![]() |
Film Freak - 500 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2011
Location: USA
|

| 50 | Citizen Kane (1941) - Mar 18, 2011 |
| 50 | Dial M for Murder (1954) - Mar 18, 2011 |
| 80 | Night and Fog (1955) - Mar 18, 2011 |
| 40 | High Noon (1952) - Mar 18, 2011 |
| 45 | Fantasia (1940) - Mar 18, 2011 |
| 50 | Titanic (1997) - Mar 18, 2011 |
| 5 | Casshern (2004) - Mar 18, 2011 |
| 0 | Get Smart (2008) - Mar 18, 2011 |
| 40 | Oldboy (2003) - Mar 18, 2011 |
| 40 | Persepolis (2007) - Mar 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |