![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
anilolguner | |
![]() |
Movie Buff - 249 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2011
Location: Turkey
|

| 7 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - May 19, 2012 |
| 10 | American History X (1998) - May 08, 2012 |
| 6 | Thank You for Smoking (2006) - May 08, 2012 |
| 7 | Blade Runner (1982) - May 08, 2012 |
| 5 | Drive (2011) - Apr 28, 2012 |
| 8 | King Arthur (2004) - Apr 28, 2012 |
| 6 | J. Edgar (2011) - Apr 28, 2012 |
| 7 | Fast Five (2011) - Feb 26, 2012 |
| 7 | Annie Hall (1977) - Feb 25, 2012 |
| 5 | Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) - Feb 20, 2012 |
| Actors | Adam Sandler |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |