Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ankit7
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2010
Location: Indore, Mp, India
Recent Rankings
75 Fantastic Mr. Fox (2009) - Aug 04, 2010
Mini-Review: Motivational Movie.
80 Groundhog Day (1993) - Aug 04, 2010
Mini-Review: Funny and informative movie.
68 Shrek Forever After (2010) - Aug 03, 2010
Mini-Review: Not as previous ones. A time waster if you are going to watch it for fun.
95 WALL·E (2008) - Aug 03, 2010
Mini-Review: Best animated movie ever seen. :)
40 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 03, 2010
Mini-Review: It sucks!
90 Pretty Woman (1990) - Aug 03, 2010
Mini-Review: This is the film which will make Julia and Richard alive always.
90 The Last Samurai (2003) - Aug 03, 2010
Mini-Review: Tom Cruise best movie yet.
86 Pearl Harbor (2001) - Aug 03, 2010
Mini-Review: Some of the best movies based on wars.
65 Zack and Miri Make a Porno (2008) - Aug 03, 2010
Mini-Review: Seth Godin's overacting sucks! Story is quite well but it's ok.
95 Spirited Away (2002) - Aug 03, 2010
Mini-Review: Wonderful Movie!
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ankit7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?