Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
annarrr
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2012
Location: London, UK
Recent Rankings
80 Donnie Darko (2001) - Feb 06, 2012
75 Into the Wild (2007) - Feb 06, 2012
70 Running with Scissors (2006) - Feb 06, 2012
75 This Is England (2006) - Feb 06, 2012
65 Happy-Go-Lucky (2008) - Feb 06, 2012
80 Trainspotting (1996) - Feb 06, 2012
75 Juno (2007) - Feb 06, 2012
25 The Omen (1976) - Feb 06, 2012
10 Taken (2009) - Feb 06, 2012
60 Pretty in Pink (1986) - Feb 06, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with annarrr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?