![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
annie | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2649 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2007
Location: İstanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Muppets (2011) - Feb 09, 2012 |
| 40 | The Good Girl (2002) - Feb 07, 2012 |
| 65 | The Guard (2011) - Feb 07, 2012 |
| 78 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 04, 2012 |
| 40 | Underworld: Awakening (2012) - Feb 04, 2012 |
| 68 | The Descendants (2011) - Jan 28, 2012 |
| 60 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 27, 2012 |
| 65 | Le Petit soldat (1963) - Jan 22, 2012 |
| 50 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Jan 22, 2012 |
| 70 | Tyrannosaur (2011) - Jan 21, 2012 |
| Directors | Richard Linklater Michael Haneke |
| Writers | Richard Linklater |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |