![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
another pro | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2010
Location: san francisco, CA, USA
|
|
Bio: i like animation and film o_o
| |

| 84 | The French Connection (1971) - Sep 24, 2010 |
| 88 | Bicycle Thieves (1948) - Sep 24, 2010 |
| 85 | Best in Show (2000) - Sep 24, 2010 |
| 77 | Crash (2005) - Sep 24, 2010 |
| 82 | The Fountain (2006) - Sep 24, 2010 |
| 83 | The Secret Garden (1993) - Sep 24, 2010 |
| 88 | The Shining (1980) - Sep 24, 2010 |
| 87 | The Last King of Scotland (2006) - Sep 24, 2010 |
| 76 | The Dark Crystal (1982) - Sep 19, 2010 |
| 73 | The Sword in the Stone (1963) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |