Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
antennae
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2008
Location: Hungary
Recent Rankings
92 Catch Me If You Can (2002) - Aug 17, 2008
85 The Lake House (2006) - Jul 22, 2008
85 3 Days of the Condor (1975) - Jul 21, 2008
86 Dear Frankie (2004) - Jul 20, 2008
75 The Happening (2008) - Jul 20, 2008
65 Fool's Gold (2008) - Jul 20, 2008
86 The Bourne Ultimatum (2007) - Jul 20, 2008
82 Owning Mahowny (2003) - Jul 20, 2008
85 Empire Falls (2005) - Jul 20, 2008
90 Charlie Wilson's War (2007) - Jul 20, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with antennae. Why not go rank more films, then come back and check it out again?