![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
antidig | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2008
Location: Turkey
|

| 60 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Feb 07, 2011 |
| 65 | The Misfortunates (2009) - Feb 07, 2011 |
| 85 | Children of Men (2006) - Jan 15, 2011 |
| 85 | Taxi Driver (1976) - Jan 15, 2011 |
| 45 | Panic Room (2002) - Apr 20, 2008 |
| 85 | Seven (1995) - Apr 20, 2008 |
| 60 | Top Gun (1986) - Apr 20, 2008 |
| 20 | The Sixth Sense (1999) - Apr 20, 2008 |
| 90 | Man on the Moon (1999) - Apr 20, 2008 |
| 60 | A Beautiful Mind (2001) - Apr 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |