![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
antidotcb | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2009
Location: Kharkiv, KH, Ukraine
Age: 28
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Bio: // whatever...
| |

| 80 | Grindhouse (2007) - Jul 06, 2010 |
| 85 | District 9 (2009) - Jul 06, 2010 |
| 78 | Star Trek (2009) - Jul 06, 2010 |
| 100 | Shutter Island (2010) - Jul 06, 2010 |
| 88 | Being John Malkovich (1999) - Feb 03, 2009 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 03, 2009 |
| 87 | The Brothers Grimm (2005) - Feb 03, 2009 |
| 65 | The Day After Tomorrow (2004) - Feb 03, 2009 |
| 89 | Die Hard (1988) - Feb 03, 2009 |
| 75 | Police Academy (1984) - Feb 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |