![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
antonius | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2010
Location: Hoboken, Antwerp, Belgium
|

| 65 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 17, 2010 |
| 10 | Y Tu Mamá También (2001) - Nov 17, 2010 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - Nov 17, 2010 |
| 99 | Death In Venice (1971) - Nov 17, 2010 |
| 70 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Nov 17, 2010 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Nov 17, 2010 |
| 90 | Lone Star (1996) - Nov 17, 2010 |
| 60 | Flight of the Red Balloon (2008) - Nov 17, 2010 |
| 90 | The Squid and the Whale (2005) - Nov 17, 2010 |
| 50 | Alice in Wonderland (2010) - Nov 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |