![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
antpat | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2011
Location: Greece
|

| 81 | Heat (1995) - Jun 24, 2011 |
| 79 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Jun 24, 2011 |
| 70 | Hotel Rwanda (2004) - Jun 23, 2011 |
| 75 | Saving Private Ryan (1998) - Jun 23, 2011 |
| 80 | The Last King of Scotland (2006) - Jun 23, 2011 |
| 70 | The Shawshank Redemption (1994) - Jun 23, 2011 |
| 70 | Reservoir Dogs (1992) - Jun 23, 2011 |
| 94 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jun 23, 2011 |
| 75 | Requiem for a Dream (2000) - Jun 23, 2011 |
| 70 | Pink Floyd The Wall (1982) - Jun 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |