antw91

antw91
Movie Buff - 255 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 93% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 23 Sep 2012
83 70% Troll Hunter (2010) - Rated 23 Sep 2012
85 80% [Rec] (2007) - Rated 23 Sep 2012
64 6% Marie Antoinette (2006) - Rated 23 Sep 2012
81 64% Jackass: The Movie (2002) - Rated 23 Sep 2012
86 84% The Wrestler (2008) - Rated 23 Sep 2012
81 64% Black Hawk Down (2001) - Rated 23 Sep 2012
78 52% Hitch (2005) - Rated 23 Sep 2012
76 37% The Simpsons Movie (2007) - Rated 23 Sep 2012
85 80% Superbad (2007) - Rated 23 Sep 2012