anydot

anydot
Movie Buff - 380 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2013
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Jojo Rabbit (2019) - Rated 21 Mar 2020
95 80% Little Men (2016) - Rated 07 Jul 2016
100 97% Intimate Lighting (1966) - Rated 07 Jul 2016
95 80% Chimes at Midnight (1965) - Rated 07 Jul 2016
95 80% Blue Velvet (1986) - Rated 07 Jul 2016
100 97% Advise & Consent (1962) - Rated 07 Jul 2016
90 56% The Nice Guys (2016) - Rated 11 Jun 2016
85 31% Starsky & Hutch (2004) - Rated 05 Jun 2016
85 31% The Lobster (2015) - Rated 16 May 2016
80 15% Moscow on the Hudson (1984) - Rated 08 May 2016