![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
apdpjp | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2008
Location: Madrid, Spain
|

| 90 | Viridiana (1961) - May 25, 2010 |
| 90 | Dogville (2003) - May 25, 2010 |
| 90 | Vertigo (1958) - May 25, 2010 |
| 90 | Aliens (1986) - Feb 27, 2008 |
| 90 | Freaks (1932) - Feb 27, 2008 |
| 70 | Seven (1995) - Feb 27, 2008 |
| 80 | Adam's Rib (1949) - Feb 27, 2008 |
| 80 | Casablanca (1942) - Feb 27, 2008 |
| 80 | Clerks (1994) - Feb 27, 2008 |
| 90 | The Exorcist (1973) - Feb 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |