Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aphexbr
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Manilva, Malaga, Spain
Recent Rankings
92 La Haine (1995) - Aug 19, 2011
90 A Clockwork Orange (1971) - Aug 19, 2011
84 The Incredible Hulk (2008) - Aug 19, 2011
86 A Beautiful Mind (2001) - Aug 19, 2011
78 Top Gun (1986) - Aug 19, 2011
88 Final Destination (2000) - Aug 19, 2011
80 I, Robot (2004) - Aug 19, 2011
70 Underworld (2003) - Aug 19, 2011
87 Full Metal Jacket (1987) - Aug 19, 2011
74 300 (2007) - Aug 19, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aphexbr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?