![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
apm182 | |
![]() |
Cinema Addict - 1212 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 63 | The Rum Diary (2011) - Feb 06, 2012 |
| 89 | The Artist (2011) - Jan 31, 2012 |
| 71 | Super (2011) - Jan 31, 2012 |
| 74 | The Grey (2012) - Jan 30, 2012 |
| 60 | Anonymous (2011) - Jan 30, 2012 |
| 64 | Bad Boys II (2003) - Jan 20, 2012 |
| 63 | Bad Boys (1995) - Jan 19, 2012 |
| 68 | War Horse (2011) - Jan 16, 2012 |
| 82 | Viridiana (1961) - Jan 09, 2012 |
| 82 | The Ides of March (2011) - Jan 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |