![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
april78 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: USA
|

| 50 | Volver (2006) - Oct 06, 2009 |
| 15 | Snakes on a Plane (2006) - Oct 06, 2009 |
| 65 | Big (1988) - Oct 06, 2009 |
| 35 | Charlie's Angels (2000) - Oct 06, 2009 |
| 50 | Grosse Pointe Blank (1997) - Oct 06, 2009 |
| 70 | Cold Mountain (2003) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Rocky (1976) - Oct 06, 2009 |
| 40 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Oct 06, 2009 |
| 30 | Hancock (2008) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |