![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
april.rooker | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2009
Location: USA
|

| 75 | Stepmom (1998) - Nov 06, 2009 |
| 80 | Resident Evil (2002) - Nov 06, 2009 |
| 80 | Rounders (1998) - Nov 06, 2009 |
| 85 | The Great Outdoors (1988) - Nov 06, 2009 |
| 80 | Short Circuit (1986) - Nov 06, 2009 |
| 85 | Die Hard (1988) - Nov 06, 2009 |
| 85 | Christine (1983) - Nov 06, 2009 |
| 85 | The Replacements (2000) - Nov 06, 2009 |
| 90 | A League of Their Own (1992) - Nov 06, 2009 |
| 90 | Something's Gotta Give (2003) - Nov 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |