Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aqu
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2011
Location: USA
Recent Rankings
90 Shaun of the Dead (2004) - Apr 06, 2011
92 Doubt (2008) - Apr 06, 2011
88 The Sugarland Express (1974) - Apr 06, 2011
88 Ratatouille (2007) - Apr 06, 2011
89 The Transporter (2002) - Apr 06, 2011
91 Battle Royale (2000) - Apr 06, 2011
91 The Matrix (1999) - Apr 06, 2011
89 Carlito's Way (1993) - Apr 06, 2011
91 Pulp Fiction (1994) - Apr 06, 2011
82 I, Robot (2004) - Apr 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aqu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?