![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aquasheep | |
![]() |
Cinema Addict - 1055 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2008
Location: USA
|

| 100 | The Artist (2011) - Jan 18, 2012 |
| 75 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Dec 25, 2011 |
| 100 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Dec 19, 2011 |
| 75 | Cars 2 (2011) - Dec 19, 2011 |
| 75 | The Change-Up (2011) - Dec 08, 2011 |
| 50 | Water for Elephants (2011) - Dec 08, 2011 |
| 25 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Dec 05, 2011 |
| 75 | A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) - Nov 20, 2011 |
| 50 | Bad Teacher (2011) - Nov 10, 2011 |
| 75 | The Greatest Movie Ever Sold (2011) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |