Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arabul
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2008
Location: Ankara, Turkey, Turkey
Bio: anti holywood
Recent Rankings
93 Amores Perros (2000) - Jul 25, 2008
80 Arabesk (1989) - Jul 25, 2008
88 The Machinist (2004) - Jul 25, 2008
85 Little Miss Sunshine (2006) - Jul 25, 2008
60 Scary Movie 4 (2006) - Jul 25, 2008
90 Babel (2006) - Jul 25, 2008
80 The Prestige (2006) - Jul 25, 2008
80 The Karate Kid (1984) - Jul 25, 2008
40 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 25, 2008
78 Constantine (2005) - Jul 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arabul. Why not go rank more films, then come back and check it out again?