Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arajram
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2009
Location: Brazil
Recent Rankings
68 Forrest Gump (1994) - Feb 15, 2009
68 Patch Adams (1998) - Feb 15, 2009
56 The Others (2001) - Feb 15, 2009
48 American Beauty (1999) - Feb 15, 2009
65 A Beautiful Mind (2001) - Feb 15, 2009
45 Brokeback Mountain (2005) - Feb 15, 2009
56 300 (2007) - Feb 15, 2009
75 Little Miss Sunshine (2006) - Feb 15, 2009
46 Deep Impact (1998) - Feb 15, 2009
35 Chicken Run (2000) - Feb 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arajram. Why not go rank more films, then come back and check it out again?