![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aranel | |
![]() |
Movie Buff - 377 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Dec 16, 2010 |
| 60 | Hancock (2008) - Dec 16, 2010 |
| 70 | Captain Ron (1992) - Dec 16, 2010 |
| 65 | Around the World in 80 Days (2004) - Dec 16, 2010 |
| 95 | While You Were Sleeping (1995) - Dec 16, 2010 |
| 95 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Dec 16, 2010 |
| 70 | Antz (1998) - Sep 22, 2010 |
| 100 | The 10th Kingdom (2000) - Sep 22, 2010 |
| 100 | Serenity (2005) - Sep 22, 2010 |
| 50 | Shark Tale (2004) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |