Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arashkhan
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2010
Location: melbourne, Australia
Recent Rankings
80 A Separation (2011) - Mar 16, 2012
75 The Specialist (1994) - Mar 16, 2012
88 Schindler's List (1993) - Oct 10, 2010
75 Rocky (1976) - Oct 10, 2010
85 Armageddon (1998) - Oct 10, 2010
86 Chicken Run (2000) - Oct 10, 2010
78 The Departed (2006) - Oct 10, 2010
75 Con Air (1997) - Oct 10, 2010
91 The Godfather: Part III (1990) - Oct 10, 2010
82 Seven Years in Tibet (1997) - Oct 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arashkhan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?