Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arash.vahdat
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2011
Location: Burnaby, BC, Canada
Recent Rankings
78 Lost in Translation (2003) - Oct 05, 2011
79 Toy Story (1995) - Oct 04, 2011
60 300 (2007) - Oct 04, 2011
80 Saving Private Ryan (1998) - Oct 04, 2011
80 Back to the Future (1985) - Oct 04, 2011
85 Titanic (1997) - Oct 04, 2011
82 The Sixth Sense (1999) - Oct 04, 2011
79 Shrek (2001) - Oct 04, 2011
79 Pulp Fiction (1994) - Oct 04, 2011
82 Fight Club (1999) - Oct 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arash.vahdat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?