![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arazzabo | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2009
Location: USA
|

| 90 | Gremlins (1984) - Dec 16, 2009 |
| 65 | The Last Boy Scout (1991) - Dec 16, 2009 |
| 70 | The Day After Tomorrow (2004) - Dec 16, 2009 |
| 60 | Coyote Ugly (2000) - Dec 16, 2009 |
| 80 | Turner & Hooch (1989) - Dec 16, 2009 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Dec 16, 2009 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Dec 16, 2009 |
| 60 | The Thomas Crown Affair (1999) - Dec 16, 2009 |
| 75 | Big Daddy (1999) - Dec 16, 2009 |
| 65 | Jarhead (2005) - Dec 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |