arc116

arc116
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2012
Location: Halifax, NS, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 11% Rosemary's Baby (1968) - Rated 22 Apr 2012
85 61% Gran Torino (2008) - Rated 22 Apr 2012
85 61% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 22 Apr 2012
85 61% All the President's Men (1976) - Rated 22 Apr 2012
60 11% Taken (2008) - Rated 22 Apr 2012
95 94% The Fifth Element (1997) - Rated 22 Apr 2012
70 21% Starsky & Hutch (2004) - Rated 22 Apr 2012
60 11% The War of the Roses (1989) - Rated 22 Apr 2012
75 31% Fargo (1996) - Rated 22 Apr 2012
75 31% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 22 Apr 2012