Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
arcade_fire
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2006
Location: Germany
Recent Rankings
87 All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007
60 Amélie (2001) - Aug 13, 2007
50 American Psycho (2000) - Aug 13, 2007
55 The Beach (2000) - Aug 13, 2007
94 Big Fish (2003) - Aug 13, 2007
83 The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007
95 Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007
20 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
86 Casino (1995) - Aug 13, 2007
70 The Cider House Rules (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arcade_fire. Why not go rank more films, then come back and check it out again?