archangel326

archangel326
Movie Buff - 366 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 89% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 02 Jul 2007
75 54% Rollerball (2002) - Rated 02 Jul 2007
77 62% European Vacation (1985) - Rated 02 Jul 2007
55 12% The Dark Crystal (1982) - Rated 02 Jul 2007
64 22% A History of Violence (2005) - Rated 02 Jul 2007
83 85% Young Frankenstein (1974) - Rated 02 Jul 2007
66 28% You've Got Mail (1998) - Rated 02 Jul 2007
75 54% Free Willy (1993) - Rated 02 Jul 2007
72 49% Little Nicky (2000) - Rated 02 Jul 2007
75 54% Firewall (2006) - Rated 02 Jul 2007