![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
archuleta24 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2009
Location: USA
|

| 86 | 300 (2007) - Jul 08, 2009 |
| 82 | Batman Forever (1995) - Jul 08, 2009 |
| 76 | Con Air (1997) - Jul 08, 2009 |
| 98 | Good Will Hunting (1997) - Jul 08, 2009 |
| 43 | A League of Their Own (1992) - Jul 08, 2009 |
| 91 | The Fifth Element (1997) - Jul 08, 2009 |
| 85 | Titanic (1997) - Jul 08, 2009 |
| 69 | Rambo (2008) - Jul 08, 2009 |
| 68 | The Fast and the Furious (2001) - Jul 08, 2009 |
| 65 | Wild Things (1998) - Jul 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |