![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ardalan | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: tehran, Iran
|

| 90 | White Dream (2002) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Ten (2002) - Jan 03, 2011 |
| 92 | The Tenants (1986) - Jan 03, 2011 |
| 89 | So Close, So Far (2005) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Shirin (2008) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Mother's Guest (2004) - Jan 03, 2011 |
| 90 | The Lizard (2004) - Jan 03, 2011 |
| 90 | It's Winter (2006) - Jan 03, 2011 |
| 89 | The Glass Agency (1997) - Jan 03, 2011 |
| 93 | Daii jan Napelon (1976) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |