![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ardentfan | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2006
Location: Singapore
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ella Enchanted (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Matrix (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |