Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aredash
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Recent Rankings
90 Boogie Nights (1997) - Aug 18, 2009
60 Species (1995) - Aug 18, 2009
80 The Incredible Hulk (2008) - Aug 18, 2009
90 Blade Runner (1982) - Aug 18, 2009
80 X-Men (2000) - Aug 18, 2009
85 Ocean's Twelve (2004) - Aug 18, 2009
90 Shrek (2001) - Aug 18, 2009
95 Apollo 13 (1995) - Aug 18, 2009
85 Angels in the Outfield (1994) - Aug 18, 2009
95 The Matrix (1999) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aredash. Why not go rank more films, then come back and check it out again?