![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
a.rederUT | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2009
Location: Austin, Texas, USA
|
|
Bio: Be still when you have nothing to say; when genuine passion moves you, say what you\'ve got to say, and say it hot. ~
D.H. Lawrence
| |

| 92 | Gladiator (2000) - Mar 02, 2009 |
| 97 | Slumdog Millionaire (2008) - Mar 02, 2009 |
| 100 | Almost Famous (2000) - Mar 02, 2009 |
| 85 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Mar 02, 2009 |
| 94 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 02, 2009 |
| 69 | Cellular (2004) - Mar 02, 2009 |
| 65 | Freaky Friday (2003) - Mar 02, 2009 |
| 92 | Million Dollar Baby (2004) - Mar 02, 2009 |
| 64 | Sweet November (2001) - Mar 02, 2009 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Mar 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |