Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
areofilm
Film Freak - 576 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2007
Location: Los Angeles, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 There Will Be Blood (2007) - Feb 07, 2008
75 No Country for Old Men (2007) - Feb 07, 2008
80 Michael Clayton (2007) - Feb 07, 2008
75 Barbershop (2002) - Nov 02, 2007
75 The Mask of Zorro (1998) - Nov 02, 2007
75 Bridget Jones's Diary (2001) - Nov 02, 2007
75 Bowfinger (1999) - Nov 02, 2007
75 Tron (1982) - Nov 02, 2007
75 Commando (1985) - Nov 02, 2007
75 European Vacation (1985) - Nov 02, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with areofilm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?