aresss

aresss
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2012
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% The Mask (1994) - Rated 14 Mar 2012
85 50% Snatch (2000) - Rated 14 Mar 2012
90 59% V for Vendetta (2006) - Rated 14 Mar 2012
90 59% Constantine (2005) - Rated 14 Mar 2012
100 85% The Hangover (2009) - Rated 14 Mar 2012
95 68% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 14 Mar 2012
95 68% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 14 Mar 2012
100 85% The Godfather (1972) - Rated 14 Mar 2012
95 68% Equilibrium (2002) - Rated 14 Mar 2012
100 85% Inception (2010) - Rated 14 Mar 2012