![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
argento | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2011
|

| 70 | The Wrestler (2008) - Nov 06, 2011 |
| 0 | I Am Legend (2007) - Nov 06, 2011 |
| 70 | Scream (1996) - Nov 06, 2011 |
| 70 | Grindhouse (2007) - Nov 06, 2011 |
| 75 | The Fighter (2010) - Nov 06, 2011 |
| 80 | The Hidden Fortress (1958) - Nov 06, 2011 |
| 85 | Drive (2011) - Nov 06, 2011 |
| 80 | Rushmore (1998) - Nov 06, 2011 |
| 65 | Dracula (1992) - Nov 06, 2011 |
| 85 | The Night of the Hunter (1955) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |