Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum UK TV Film Recommendations
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
arianemq
Cinema Addict - 1296 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2009
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Logorama - Mar 12, 2010
96 Slumdog Millionaire - Mar 07, 2010
83 A Serious Man - Mar 07, 2010
83 Fantastic Mr. Fox - Mar 07, 2010
88 Milk - Mar 07, 2010
62 Up in the Air - Mar 07, 2010
86 District 9 - Mar 07, 2010
88 The Hurt Locker - Mar 07, 2010
82 Avatar - Mar 07, 2010
78 The Blind Side - Mar 07, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with arianemq. Why not go rank more films, then come back and check it out again?