![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arichker | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2010
Location: USA
|

| 87 | Jackass: The Movie (2002) - Nov 05, 2010 |
| 95 | Chicken Run (2000) - Nov 05, 2010 |
| 95 | The Terminator (1984) - Nov 05, 2010 |
| 83 | Army of Darkness (1993) - Nov 05, 2010 |
| 66 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Nov 05, 2010 |
| 89 | North by Northwest (1959) - Nov 05, 2010 |
| 87 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 05, 2010 |
| 97 | Eight Legged Freaks (2002) - Nov 05, 2010 |
| 100 | Evolution (2001) - Nov 05, 2010 |
| 92 | 12 Monkeys (1995) - Nov 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |