![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aricsaldaea | |
![]() |
Film Freak - 710 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | The Abyss (1989) - Aug 09, 2007 |
| 70 | Resident Evil (2002) - Aug 09, 2007 |
| 77 | Enemy at the Gates (2001) - Aug 09, 2007 |
| 75 | The Number 23 (2007) - Aug 09, 2007 |
| 71 | Galaxy Quest (1999) - Aug 09, 2007 |
| 73 | Days of Thunder (1990) - Aug 09, 2007 |
| 82 | The Ring (2002) - Aug 09, 2007 |
| 80 | Wimbledon (2004) - Aug 09, 2007 |
| 76 | Armageddon (1998) - Aug 09, 2007 |
| 25 | Femme Fatale (2002) - Aug 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |