![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aridhol | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2009
Location: victoria, bc, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | Team America: World Police (2004) - Jul 24, 2009 |
| 82 | K-19: The Widowmaker (2002) - Jul 24, 2009 |
| 75 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jul 24, 2009 |
| 62 | Last Action Hero (1993) - Jul 24, 2009 |
| 70 | The Evil Dead (1981) - Jul 24, 2009 |
| 88 | Citizen Kane (1941) - Jul 24, 2009 |
| 78 | Minority Report (2002) - Jul 24, 2009 |
| 90 | Revolutionary Road (2008) - Jul 24, 2009 |
| 92 | Fight Club (1999) - Jul 24, 2009 |
| 79 | Crank (2006) - Jul 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |