![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arielcardozo | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2010
Location: Pelotas, RS, Brazil
|

| 70 | The Devil Wears Prada (2006) - May 30, 2011 |
| 70 | Iron Man 2 (2010) - May 13, 2011 |
| 98 | Memento (2001) - May 10, 2011 |
| 91 | The Prestige (2006) - May 09, 2011 |
| 89 | No Country for Old Men (2007) - May 05, 2011 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - May 05, 2011 |
| 90 | Bang, Bang, You're Dead (2002) - May 04, 2011 |
| 90 | Elephant (2003) - May 04, 2011 |
| 76 | The Bourne Identity (2002) - May 04, 2011 |
| 80 | Lars and the Real Girl (2007) - May 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |