![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arien12 | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2009
Location: Canada
|
|
Bio: Bsc. Computer Science/Math
| |

| 100 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Oct 11, 2009 |
| 90 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Oct 11, 2009 |
| 100 | Up (2009) - Oct 11, 2009 |
| 90 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Oct 11, 2009 |
| 95 | An American Tail: Fievel Goes West (1991) - Oct 11, 2009 |
| 95 | Jumper (2008) - Oct 11, 2009 |
| 85 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 11, 2009 |
| 95 | National Treasure (2004) - Oct 11, 2009 |
| 100 | James and the Giant Peach (1996) - Oct 11, 2009 |
| 95 | Jumanji (1995) - Oct 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |