Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ariza
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2008
Location: USA
Recent Rankings
50 Turistas (2006) - Mar 19, 2008
92 Slither (2006) - Mar 19, 2008
85 Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989) - Mar 19, 2008
Mini-Review: He punches that guys head into a dumpster
85 Friday the 13th (1980) - Mar 19, 2008
80 Tremors (1990) - Mar 19, 2008
80 Poltergeist (1982) - Mar 19, 2008
15 Snakes on a Plane (2006) - Mar 19, 2008
80 Misery (1990) - Mar 19, 2008
95 The Thing (1982) - Mar 19, 2008
50 House of 1000 Corpses (2003) - Mar 19, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ariza. Why not go rank more films, then come back and check it out again?